Vznik, historie a vývoj firmy

[us_single_image image=“5448″ size=“tnail-1×1-small“ align=“left“ lightbox=“1″]

Společnost MIZ Olomouc s.r.o. byla založena a úspěšně působí na českém trhu nejen v Olomouckém regionu již od roku 1997, kdy byla založena dvěma společníky, panem Mgr. Jiřím Mazáčem a panem Františkem Zapletalem.  Pan František Zapletal z firmy odešel v roce 2006 do důchodu. Od roku 2016 je druhým jednatelem společnosti také syn zakladatele, Jan Mazáč.

Po celou dobu své existence se společnost zabývá instalacemi vody, topení a plynu a navazujících oborů v rodinných domech, bytových domech, stavbách občanské vybavenosti a v průmyslové výstavbě. Společnost realizovala své stavby také v Praze, kde jsme se věnovali zejména instalacím v bytových domech a hotelech (Zelené údolí – Vídeňský dvůr, Hanspaulka, EMMY hotel Zelené údolí, Budějovická alej, Neklanka, hotel YAZZ) , na různých místech České republiky (Brno, Ostrava, Znojmo…), ale prováděli jsme také zakázky v zahraničí, např. opakovaně Český dům v Moskvě, České zastupitelství v Bukurešti, stavby na Slovensku. Společnost dlouhodobě zajišťuje servisní služby pro domy a celé areály (např. FN Olomouc, Siemens Mohelnice).

Společnost již téměř deset let sídlí na adrese U Panelárny 11, Olomouc – Chválkovice, kde pro tento účel vybudovala novou administrativní budovu spojenou se skladovým zázemím.

Cíle společnosti

Základním cílem společnosti je provádění a předávání prací v dohodnutých termínech a maximální možné kvalitě, aby zákazník byl s výsledkem provedení zakázky spokojen. Cíle společnosti realizuje cca 28 zaměstnanců, kteří jsou vyškoleni a mají dlouholetou praxi v příslušných oborech. Zajistí Vaši zakázku od vyhotovení projektové dokumentace, bezplatného vypracování cenové nabídky, realizace stavby samotné, až po provedení všech potřebných zkoušek a revizí tak, aby to pro Vás bylo nejvýhodnější řešení.

Lidé

Základem naší společnosti MIZ Olomouc s.r.o. jsou naši zaměstnanci. Řada z nich pracuje ve společnosti dlouhá léta a jedná se o vysoce kvalifikované profesionály, kteří svůj obor velmi dobře znají, jsou zkušení a spolehliví. Spolupracujeme také dlouhodobě s řadou živnostníků a firem, kteří jsou ochotní a schopni v případě potřeby pomoci společnosti s realizací zakázky tak, aby bylo dílo dokončeno k Vaší spokojenosti.

Technické zázemí

Technické a materiální zázemí společnosti je trvale obnovováno a splňuje veškeré předpoklady k zajištění plnění zakázek v oblasti podnikání společnosti. Společnost je schopna poskytovat služby kompletně, kvalitně a v dohodnutém časovém horizontu, s použitím nových technologií a materiálů, ve vysoké kvalitě.

Certifikáty – systém ISO

Společnost realizuje své zakázky v souladu s certifikátem kvality prováděných prací prostřednictvím dlouhodobě zavedeného systém ČSN EN ISO 9001, s ohledem na ochranu životního prostředí a bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Referenční stavby

V našem portfoliu jsou velké i malé zakázky, nerozlišujeme podle velikosti. Žádná zakázka pro nás není „příliš malá“ nebo “příliš velká“. Realizaci jakéhokoli díla přizpůsobujeme Vašim potřebám. Snažíme se vyjít Vám maximálně a ve všem vstříc tak, abyste od nás odcházeli spokojeni.

Významní obchodní partneři

Velmi si ceníme spolupráce s našimi realizačními a obchodními partnery. Dlouhodobá spolupráce nám vzájemně přináší jistoty v řešení konkrétních obchodních případů, bezproblémovost v návaznostech prací při technických realizacích, vysokou kvalitu celkových dodávek hotového díla a ve svém důsledku i vysokou důvěru zákazníků v naše služby.

Naši významní obchodní partneři jsou

[us_single_image image=“5341″]
[us_single_image image=“5342″]
Menu